O firmie

Firma EKSPRES Sp. z o.o. powstała w roku 1993 i od samego początku zajmuje się dystrybucją artykułów biurowych i szkolnych. W roku 1994 uzyskaliśmy status wyłącznego przedstawiciela czeskiej firmy CENTROPEN, której produkty od samego początku znalazły spore grono klientów. Dzięki pełnej automatyzacji produkcji na bardzo dużą skalę, CENTROPEN może zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

CENTROPEN to ponad 70 lat tradycji i rozwoju. Poniżej prezentujemy film pokazujący jak wygląda produkcja w fabryce CENTROPEN w miejscowości Dačice. Oferowane flamastry, markery permanentne, foliopisy, także specjalistyczne foliopisy OHP, markery suchościeralne oraz cienkopisy bardzo często są przez naszych klientów oferowane w przetargach, najczęściej z powodzeniem.

Od roku 2001 jesteśmy także przedstawicielem tureckiej firmy PENSAN - producenta ołówków i kredek, farbek, liczydełek, patyczków do liczenia oraz szerokiej gamy plastikowych szablonów.

Co czyni nas konkurencyjnym? Sprawna spedycja poprzez firmę kurierską - zamówienia złożone do godziny 13 są wysyłane jeszcze tego samego dnia, indywidualne podejście do klienta - dzięki czemu wspólnie możemy ustalić taki poziom rabatu, by nasza oferta była najbardziej atrakcyjna dla Waszych klientów lub w przetargu no i oczywiście bardzo atrakcyjne ceny.